... aby oči nebolely

Poradci

Nevíte, co a jak cvičit? Pokud chcete cokoliv zkonzultovat, nejste si jisti výsledkem cvičení, volbou cviků nebo si nevíte rady s něčím jiným, nebojte se obrátit na naše poradce. Tito odborníci (oční lékaři, lektoři atd.) vám zodpoví vaše dotazy a poradí, jak efektivně cvičit.  Můžete se také zúčastnit kurzů, kde se vše naučíte naživo. Síť poradců neustále rozšiřujeme.

MUDr. Anna Rozprávková

anna-rozpravkova

absolventka Fakulty všeobecného lékařství UK v Praze, lékařka očního oddělení Fakultní nemocnice Na Bulovce (1985 – 1988), samostatná oční lékařka na poliklinice v Praze 8 - Karlíně (1988 – 1994), od roku 1996 dosud - soukromá oční praxe v Praze 13 – Stodůlkách. Členka: ČLK, ČOS, ČGS, ČKS, SPOL, ČVRCH

Odborná činnost

2004 – 2006 - Skenující laserová polarimetrie pomocí přístroje GDx VCC pro screening glaukomu
2007 - Certifikát Pražského centra oftalmochirurgie pro laserovou léčbu diabetické retinopatie a kurs Pars Plana Vitrektomie: teorie a praxe mikrochirurgické operace

Kontakt

Oční ordinace: Hostinského 1533/4, 15500 Praha 13 - Stodůlky, tel. : 235 519 309, e-mail: info@optikastodulky.cz

MUDr. Jitka Zahradníková

zahradnikova
Absolventka Fakulty všeobecného lékařství UK v Praze. lékařka očního oddělení Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze (1985-2006), od roku 2007 dosud – soukromá oční praxe na poliklinice Prosek, Praha 9. Členka: ČLK, ČOS, SPOL, ČVRS.

Odborná činnost

Studuje přírodní a čínskou medicínu. Absolventka kurzů fytoterapie, studium Školy přírodní a čínské medicíny. Ve své praxi spojuje poznatky východní a západní medicíny způsobem co nejvhodnějším pro pacienta s ohledem na jeho individuální potřeby.

Kontakt

e-mail: ocni.prosek@seznam.cz

PhDr. Ivana Feliciani

Feliciani_OB opr. zmenseny
Absolventka Filozofické fakulty UK Praha, obor vědecké informace, postgraduální studium psychologie, držitelka mezinárodního certifikátu - trenérka The University of Stirling, Scotland, koučka, lektorka a  poradkyně osobního rozvoje a výživová poradkyně na volné noze. Spolupráce s Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze (2006-2013), zakladatelka občanského  sdružení Agora-Praha a Opus bonum.

Odborná činnost

Zabývá se dlouhodobě vlivem psychiky, motivace a celkového postoje stejně jako cvičení a výživy pro přirozenou obnovu životní síly , vitality, pro návrat k přirozenému vnímání a vidění. Vychází z koncepce holistického pohledu na  zrak a vidění W. Batese, J Lieebermana, M. Norbekova, F. Víchy a  O. Sorensena. Ve své poradenské praxi spojuje poznatky  systémů východní a západní  cesty ke zdraví a celistvému životu využitelné v dnešní uspěchané době.

Kontakt

e-mail: info@agora-praha.cz nebo ivalenho@gmail.com

Cviky pro oči

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poradce PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.

Absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK v Praze, spoluautorka knih Záda už mne nebolí (1992, rozšířeno 1998, 2004), Pozdrav monitoru (2009), autorka cvičebního seriálu pro Českou televizi Aby záda nebolela, lektorka kurzů pro veřejnost Zdravá záda (1981–2006), odborná asistentka na Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT Praha (výuka zdravotní tělesné výchovy od roku 1994 dosud). Lektorka pro školení cvičitelů ZTV, přednášková činnost. Autorka a provozovatelka webu Cviky pro zdraví a Cviky pro oči.

Dlouhodobě se zabývá nápravou zdravotních problémů z práce vsedě (nejen u počítače).  Vede skupinová cvičení i individuální terapie včetně sestavení osobního cvičebního plánu pro klienty s obtížemi pohybového systému a očí (cvičení pro nápravu bolestí zad, šíje i očí).

Místo výkonu

Po předchozím objednání: Pod Juliskou 4, 160 00 Praha 6

Kontakt

e-mail: v.botlikova@gmail.com