... aby oči nebolely

Co se naučíte na základním kurzu:

oko kurz Pryc s brylemi

Kurz přirozené obnovy zraku a vidění.

Pryč s brýlemi! Nechte zázraky, ať se dějí.

 

Nabídka základního kurzu:

 • Dozvíte se, co všechno ovlivňuje naše vidění.
 • Seznámíte se se třemi pilíři dobrého vidění.
 • Otestujete si svůj zrak na počátku a po cvičení.
 • Vyzkoušíte  osvědčené metody, pomáhající přirozené obnově Vašeho vidění.
 • Na konci  kurzu budete odcházet s minimálně o 10 %  lepším zrakem.

 

Co, jak a kdy budeme na kurzu dělat: 

(Přehled základních cvičení a technik pro  udržování  Vašeho zraku po kurzu)

Začneme v 9.30 a končit budeme v 16.00 s malou pauzou na oběd. Káva, čaj, voda a ovoce bude  po celou dobu kurzu k dispozici.

 • Střídavě budeme podle počasí v místnosti a ve Stromovce. Připravte se proto na kurz i oblečením, abyste se v něm mohli pohodlně hýbat, chodit venku terénem parku.
 • Připravte se také na odložení brýlí a kdo máte kontaktní čočky, tak je raději zaměňte za brýle, které budete moci na cvičení snáze  odložit.
 • Na začátku si řekneme základní informace nutné pro pochopení toho, co budeme dále procvičovat a proměříme současný stav Vašeho vidění.
 • Potom už budeme skládat jednotlivé kroky na cestě k lepšímu zraku. Vyzkoušíme kloubní rozcvičku celého těla, přidáme oční sviky a prodýchávání, oční meditaci,volné zaostřování, práci se světlem a stínem, "dívání se" zavřenýma očima do sluníčka,  zahřívání očí, dýchání očima a celou řadu dalších postupů, ze kterých si budete moci na doma vybrat ty pro Vás nejvhodnější.
 • Prověříme čím naše tělo a oči krmíme - co  z potravin  očím prospívá, jak doplnit a čím potřebné  živiny, minerály, vitamíny, stopové prvky a kolagen.
 • Vyzkoušíte si,jak rychle odbourat stres a napětí a jaký zásadní vliv má vaše přesvědčení pro obnovu zraku a vidění.
 • Na konci cvičení si znovu proměříme zrak abyste zažili na vlastní kůži nebo lépe na vlastní oči, co se dá za jeden den dokázat.

 

Kde to bude a co Vás to bude stát:

Základnu rozsvítíme ve studiu Lampión, Praha 7, Havanská 13,  od 9.30.00 do 16.00 hodin.

Kurz bude podobně jako předchozí vycházky v létě poblíž Stromovky, abychom podle počasí mohli co nejvíce cvičit v parku . Vezměte si proto prosím  pohodlné oblečení a podle počasí  též pohodlnou teplou obuv, abyste mohli  chodit i venku. Především si však přibalte chuť zkusit  něco nového, experimentovat a nechat zázraky ať se dějí:)

Cena: 1050,- Kč

Cena zahrnuje půlroční přístup k  www stránkám Cviky pro oči s ukázkami animovaných očních cviků a odbornými články, k tomu budete po dobu dalších deseti týdnů po kurzu dostávat e-mailem další praktické tipy na techniky k přirozené obnově zraku, využitelné v každodenním  životě.

Cena  vegetariánského oběda a občerstvení po dobu kurzu (oběd, ovoce, káva, čaj) 70,- Kč

Platbu prosím uhraďte nejpozději  do 10.1. 2014 a to na účet číslo: 187 441 171/0100 . Do oznámení uveďte své jméno pro identifikaci platby.

Přihlášky a kontakt: http://www.agora-praha.cz/page-82/zlepseni-zraku/ 

e-mail: info@agora-praha.cz                                                                              Těším se na Vás! Ivana Feliciani, lektorka